Prowansalskie Meble

Poznaj nasze meble w stylu prowansalskim i dopasuj do swojego wnętrza te najbardziej odpowiednie!

Prowansalskie meble to produkty, które wypełniają wnętrza w sposób oryginalny a także funkcjonalny. Zorganizuj z nimi swoje pomieszczenia, a zobaczysz ile zalet posiadają w każdym szczególe. Solidne, piękne i niebanalne, doskonale wpasują się w każdy wystrój. Meble w stylu prowansalskim to tylko kawałek naszej oferty dzięki której można poczuć przyjemność i łatwość w stawaniu się swoim własnym dekoratorem wnętrza. Zapraszamy!

Białe Meble

Biały stolik z szufladką i brązowym blatem
Stolik Kawowy Ravenna

Białe Prowansalskie meble to przedmioty stwarzające magiczny klimat, ten kolor sprawia że wnętrze staje się jasne, ciepłe i subtelne. Meble te mogą być wykonane prosto lub też posiadać rzeźbienia. Wszystkie te meble są niezwykle praktyczne i pomogą nam zorganizować każde pomieszczenie zaczynając od przedpokoju poprzez salon, kuchnię, sypialnię i łazienkę.

Kremowa szafeczka z trzema szufladkami
Szafka Nocna w Stylu Prowansalskim

Oprócz białych mebli, możemy jeszcze rozróżnić kolor kremowy, który ma także kilka różnych odcieni. Takie serię w swoich propozycjach między innymi posiada marka: Livin Hill i Francja.

Meble Bielone

Bielona, drewniana komoda z trzema szufladami
Komoda Prowansalska Merano

Meble w stylu prowansalskim bielone to brązowy kolor z przetarciami, stwarzającymi klimat, który pokazuje te meble w zupełnie innym obliczu. Są one stylizowane na meble postarzane co daje im dodatkową zaletę. Jesteśmy w posiadaniu wielu kolekcji, które zaskakują swoim wykończeniem.

Meble Kolorowe

Szary regał z półkami i szufladkami
Szary Regał Prowansalski Mia

W tym akapicie pokażemy Państwu prowansalskie meble kolorowe, oznacza to że posiadają one rożne kolory między innymi takie jak: czerń, szarość bądź też połączenia kilku barw. Meble te także posiadają różne wykończenia, jedne są proste inne mają finezyjne pofalowania, ale wszystkie są funkcjonalne i piękne.

Oryginalna turkuowa komoda mająca pięć szufladek
Turkusowa Komoda Prowansalska Mellow

Niebieska komoda z szufladami będzie ciekawą dekoracją w domu, ogrodzie czy też na przykład na jakiejś scenie, ponieważ takie intensywne kolory wprowadzą nas w świat bajek.

Meble z wzorkami

Piękny stół z okrągłym białym blatem umieszczonym na trzech nogach, ozdobiony został wzorem kwiatu
Stolik Kawowy z Wzorkiem

Drewniane meble z wzorkami to fantastyczne połączenia bieli z różnymi kolorami, i wzorami kwiatów. Staną się one doskonałymi dodatkami nie tylko do mieszkalnych pomieszczeń.

Spośród wszystkich dostępnych u nas mebli można znaleźć komody, stoły, konsole, toaletki, regały i szafy. Solidne drewniane konstrukcje będą służyć przez kilka lat. Dodatkową ozdobą ich wszystkich są niezwykłe gałki meblowe, wykonane z metalu bądź też ceramiki, które można znaleźć także w naszej ofercie, co daje nam dodatkowy plus.

Meble prowansalskie będą odpowiednie do każdego rodzaju wnętrz. Szukasz nietypowych rozwiązań, które przykują uwagę wszystkich gości, a przy okazji ukryją wszelkie rzeczy które masz w domu, to są to pomysły właśnie dla Ciebie. Nasza oferta to zbiór fenomenalnych producentów, którzy cieszą się popularnością wśród wielu krajów.

Zachęcamy wszystkich gości naszego sklepu do zapoznania się z pełną ofertą mebli prowansalskich, metalowych, a także wielu innych dodatków dodających wnętrzu koloru i życia. Jeśli chcesz aby Twój dom zachwycił każdego to trafiłeś w odpowiednie miejsce, a nasi pracownicy pomogą Ci w odpowiedzi na wiele pytań.