Poduszki francuskie

Poduszki na krzesła oraz poduszki w stylu prowansalskim dostępne w naszym sklepie internetowym Lawendowy Kredens robią ostatnio wielką furorę wśród osób w każdym wieku, które cenią sobie wygodę, nowoczesność i niestandardowe rozwiązania. Poduszki francuskie dostępne w naszym sklepie cechuje duża subtelność wykończenia oraz dbałość o najmniejszy nawet szczegół.

Poduszki w stylu prowansalskim
Poduszki francuskie

Nasze poduszki w stylu prowansalskim wykonane są z naturalnych materiałów i mają przepiękne wzory. Na pochwałę zasługują także ich stonowane, ciepłe kolory oraz pomysłowe wory.

 

Poduszka z ptaszkiem
Poduszki Belldeco

 

Przepiękną kolekcją są poduszki francuskie SWEET HOME, czyli poduszki o kremowo-szarej kolorystyce z bawełnianymi poszewkami, do których zaliczają się podłużne poduszki w stylu prowansalskim w kształcie wałków, kwadratowe poduszki francuskie oraz poduszki na krzesła.

 

Poduszka wałek
Poduszka Wałek

 

Na wszystkich poduszkach z serii Sweet Home widnieje kremowy lub szary napis Home Sweet Home zapisany elegancką czcionką.

 

Poduszki na krzesło
Poduszki na krzesła

 

Poduszki francuskie oraz poduszki na krzesła w stylu prowansalskim dostępne w sklepie internetowym Lawendowy Kredens mają różne rozmiary, zatem nie ma obawy, że nie znajdziemy właściwego, odpowiedniego do naszego wnętrza rozmiaru poduszek.

Poduszki Carte Postale
Poduszki w stylu prowansalskim

Wśród poduszek imitujących kartki pocztowe znajdują się bowiem zarówno duże jak i małe poduszki francuskie o kwadratowych i prostokątnych kształtach.

Poduszki francuskie Carte Postale
Poduszki francuskie