Pięć prostych kroków do stworzenia w Twoim domu Świątecznego Klimatu!

– Czerwień – pamiętaj, że czerwień to kolor charakterystyczny dla Świąt Bożego Narodzenia. Wystarczy położyć na stole czerwoną serwetę czy wyciągnąć z szafy czerwony obrus, koc lub poszewki na pościel.

– Świece – światło świec z pewnością pomoże Wam stworzyć świąteczny nastrój. Możesz kupić duże, zapachowe świece, ale do stworzenia dobrego nastroju wystarczą nawet świeczki typu tealight. Nie są drogie, a jedna świeczka wystarcza na około cztery godziny.

– Zapach – zapach domowego ciasta to ważny element Świąt. Jeśli nie masz czasu na pieczenie, poszukaj w Internecie łatwego i szybkiego przepisu i koniecznie coś upiecz! W naszym sklepie możesz także kupić świece o zapachu cynamonu oraz kuchennych przypraw, które mogą zastąpić zapach pieczonego ciasta.

– Dodatki – zadbaj o małe dodatki związane ze Świętami, takie jak figurki i zawieszki w kształcie aniołków czy gwiazdek. Pamiętaj jednak o umiarze!

14zł, Retro Zawieszka Anioł


12zł, Zawieszka Gwiazda

– Śnieżne dekoracje na szyby – sztuczny śnieg w spray’u to żadna nowość, ale trzeba przyznać, że wciąż jest dobrym rozwiązaniem dla osób lubiących bożonarodzeniowy nastrój. Można kupić go w supermarketach za kilkanaście złotych, przyłożyć do szyby lub lustra szablon o dowolnym kształcie i popsikać. Po Świętach sztuczny śnieg łatwo usuniesz z szyb za pomocą szmatki.

Macie własne pomysły na stworzenie świątecznego nastroju??? Napiszcie nam o nich, chętnie opiszemy je na naszym blogu lub facebooku!