Meble Shabby Chic

Meble shabby chic to tak naprawdę meble prowansalskie ozdobione wyjątkową techniką, którą od niedawna zachwycają się wszyscy. Produkty, wykończone właśnie w ten sposób cieszą się w ostatnich czasach niezwykłą popularnością. Jest to stylizacja, która pozwala nowym meblom, wyglądać na starsze. Shabby chic to styl, który jest wykonywany techniką ręczną, dzięki czemu te same stoły czy szafki różnią się od siebie, może niewielkimi detalami, ale jednak różnią. Te meble postarzane są oryginalne i solidne,a w naszym sklepie może znaleźć kilku producentów z różnych stron świata, którzy właśnie proponują takie oryginalne meble prowansalskie.

 Przykładowym renomowanym producentem, który ma takie meble, to Belldeco. Marka ta znana jest na pewno większości osób ponieważ to u nich znajdują się najbardziej sławne serie mebli i dodatków w stylu prowansalskim. Meble postarzane Belldeco to na przykład wyjątkowa seria Grigio, meble te posiadają bardzo mocne przetarcia farby co daje im ten mocny styl.

 To zdjęcie z tej kolekcji gdzie przykład stołu, intensywnie pokazuje na czym polega ta technika zdobienia.

Mocno przecierany stół prostokątny
Stół Krótki Grigio

Kolejne meble shabby chic znajdziemy w asortymencie Chic Antique, który daje nam bardzo ciekawe propozycje różnych dodatków i mebli. Posiada bardzo oryginalne stylizacje do aranżacji interesujących wnętrz.

Biały, mocno przecierany kwadratowy stolik kawowy z przeszklonym blatem
Stolik Kawowy W Stylu Francuskim

Meble prowansalskie to zazwyczaj białe meble drewniane, a ponieważ w tym stoliku kawowym są pokazane przecierania farby to można ze spokojem powiedzieć, że jest to właśnie to o czym mówimy.

Komoda z kilkoma różnymi szufaldkami, oraz drzwiczkami
Komoda Prowansalska Chic Antique

Tu z kolei została pokazana oryginalna komoda z kilkoma kolorowymi szufladkami oraz drzwiczkami z lustrem, a także przeszklonymi drzwiczkami. Genialne rozwiązania to właśnie pokazuje nam duńska marka chic antique.

Meble shabby chic to także meble zdobione metodą bielonego drewna, które często można spotkać właśnie w wykończeniach stylu prowansalskiego. Dodaje to niezwykłej delikatności meblom oraz je rozjaśnia w dekoracyjny sposób. Taki sposób jest przedstawiony u jednej z naszych marek, która posiada naprawdę duży wybór jeśli chodzi o kolekcje mebli. Przykładem na pewno może stać się tutaj seria Merano, która jest wykonana z ciemnego drewna z dość mocnym bieleniem.

mocno bielony drewniany sekretarzyk
Sekretarzyk Merano

Sekretarzyk merano to piękna i wyjątkowa ozdoba do salonu bądź pracowni. Posiada szeroki blat oraz szufladki.

Mocno bielona komoda z sześcioma szufladami o różnych wymiarach
Komoda Prowansalska Merano

Komoda merano z kilkoma szufladami w różnych rozmiarach, oczaruje pojemnością oraz wyglądem.

 Są także dwie serię o nazwie Rimini oraz Pesaro, które są do siebie podobne. Obydwie są w kolorze kremowym zaś ich blaty są w kolorze drewna z dość mocnym bieleniem. Delikatne podkreślenie stylu shabby chic też jest w modzie.

Kremowy stolik nocny z przetarciami farby a także z bielonym blatem
Stolik Nocny

Stolik nocny Rimini z lekkimi ”oskrobaniami farby” posiada dwie szufladki oraz finezyjne nogi.

Prostokątny stolik kawowy z kremowym spodem oraz bielonym blatem
Stolik Kawowy Pesaro

Stolik kawowy Pesaro to jak widać mocne bielenie na blacie i kremowa podstawa.

 Zapraszamy także do obejrzenia dodatków w stylu prowansalskim, retro bądź też shabby chic. Nasza cudowna oferta z dnia na dzień się powiększa co daje coraz to nowsze połączenia i rozwiązania. Meble postarzane z naszego sklepu cieszą się bardzo dobrą opinią, więc z czystym sumieniem mogą się odnaleźć w niejednym miejscu.