Lustra Belldeco

Belldeco to renomowany polski producent, który jest w pewnym stopniu przewodnikiem po stylu prowansalskim, przedstawia go w piękny sposób pełny uroku, szyku i elegancji. Posiada w swojej ofercie meble i dodatki podkreślający ten właśnie styl. Jednym z takich dodatków są właśnie lustra w stylu prowansalskim, których wybór jest naprawdę szeroki pod każdym względem, kształtów, kolorów oraz dekorów umieszczonych na nich. Lustra Belldeco to wyjątkowe dodatki ścienne, które będą niebywale praktyczną dekoracją, dzięki swoim solidnym i ozdobnym wykończeniom.
Do wyboru mamy lustra w stylu prowansalskim o prostokątnym kształcie z bardzo dekoracyjnymi ramami, gdy zawisną na ścianie każdy będzie mógł nacieszyć oko. Są naprawdę bardzo piękne a na dodatek praktyczne ponieważ optycznie powiększają wnętrze i dodaje niezwykle ciepłego klimatu.

Lustro Belldeco z jasną ramą
Lustro Belldeco Z Decorem
Prostokątne lustro Grigio Belldeco z ornamentem
Lustro Belldeco Grigio

W tej nadzwyczajnej ofercie mamy także lustra Belldeco stojące, dzięki którym można przejrzeć się w całości,również są pięknie rzeźbione na styl prowansalski. Bardzo ładnie mogą się prezentować na przykład salonie bądź sypialni.

Wysokie prostokatne lustro Belldeco
Lustro Stojące Belldeco

Marka Belldeco  stworzyła lutra z myślą o wszystkich swoich kolekcjach aby lustra stały się ich dopełnieniem, więc to ciekawe rozwiązanie jeśli ktoś szuka zestawu mebli i lustra z tej samej kolekcji. To można z czystym sumieniem polecić markę Belldeco, której całą ofertę posiadamy w naszym rewelacyjnym sklepie internetowym.

Ozodbne lustro przypominające klatke
Lustro Grigio Belldeco Klatka

Lustro przypominające klatkę to niecodzienna dekoracja na ścianę, będąca pięknym dodatkiem producenta Belldeco w stylu prowansalskim.

Francuskie okiennice to okno z oryginalnymi podwójnymi drzwiczkami, przypominającymi żaluzje, zazwyczaj pojawią się w kolorze białym, lub beżowym i stały się niezwykle modnym pomysłem na wykończenie mebli i dodatków prowansalskich więc nie mogło ich zabraknąć także w lustrach Belldeco.

Lustro marki Belldeco przypominające okiennice
Lustro Belldeco Okiennica

Małe lustra Belldeco ścienne doskonale pasujące na przykład do łazienek mogą mieć kształt całkiem prosty prostokątny, bądź owalny z dekoracją niby nie wielką, ale rzucającą się w oczy.

Owalne lustro belldeco z czarną dekoracyjną ramą
Lustro Belldeco
Prostokątne lustro belldeco w ciemnej ramie
Lustro Belldeco Nero 3

Lustra w stylu prowansalskim  to tylko niewielki kawałek oferty marki Belldeco, ponieważ znajdą się w niej także meble drewniane, meble metalowe, doniczki, świeczniki, ramki, ozodbne pudełka, i wiele innych ciekawych i oryginalnych przedmiotów, które razem z lustrami stworzą klimat, i idealne połączenia. Dzięki swoim widocznym, ale nie przesadzonym dekoracjom, to wszystko będzie pięknie zdobiło każde wnętrze, nawet te najbardziej zwariowane. Dodatki te niby w stylu niezwykle eleganckim, ale zarazem uniwersalne i pasujące wszędzie.

Dla wszystkich zainteresowanych marką Belldeco, oraz innych producentów prezentujących styl prowansalski, zapraszamy do naszego sklepu w którym zbiór tych wszystkich produktów jest doskonale wybrany, kolekcje są poukładane w jedną całość, dzięki czemu łatwo dopasować meble i dodatki w jeden deseń. Doradzimy, pomożemy, zajrzyj, a na pewno wyjdziesz zadowolony. Codziennie nowe produkty.