Drewniane konsole do przedpokoju

https://www.lawendowykredens.pl/269-konsole

Ustawienie konsoli przy wejściu do domu jest zarówno praktycznym, jak i dekoracyjnym rozwiązaniem. Drewniane konsole do przedpokoju mogą nadać pomieszczeniu świeży wygląd i ożywić nastrój. Od Ciebie zależy, co umieścisz na blacie konsoli: pojemniki ceramiczne, dzieła sztuki, książki, małe figurki czy pozostawisz blat niezagospodarowany. Upewnij się, że całość wygląda spójnie i jak najbardziej naturalnie. Stosy pudeł i książek możesz umieścić w dolnej części konsoli – na półce lub po prostu na podłodze. Podczas gdy książki, lampy, wazony i inne przedmioty to tylko… martwe przedmioty, spróbuj ożywić ją świeżym elementem. Doskonale sprawdzi się tu zielona roślina, kwiaty w doniczce czy pachnąca orchidea – to sposób aby dodać trochę życia!

Rattanowa konsola Chic Antique w kolorze jasnobrązowym jest idealna do wielu aranżacji naturalnych.
Rattanowa konsola

Stylowe konsole do domu

Konsola to mebel, który potrafi być jednocześnie dyskretny i niezbędny! Zazwyczaj małe i wyglądające jak boczne stoliki, te meble do przedpokoju lub salonu mogą pasować tak naprawdę do każdego pomieszczenia w domu. W sklepie Lawendowy Kredens odkryjesz konsole w stylu prowansalskim i industrialnym, a w artykule poniżej przeczytasz jak urządzić, wyeksponować lub po prostu udekorować swoje konsole i inne meble w przedpokoju. Dzięki niemal nieskończonej wyobraźni projektantów, z którymi współpracujemy, możesz zamówić meble z całego świata w różnych wersjach rozmiarowych i kolorystycznych.

Rattanowa konsola loftowa wyposażona jest w półki i bardzo pojemne szufladki w ilości 2.
Konsola loft

Konsole to elementy wyposażenia wnętrza, które różnią się od kredensów czy komód wielkością i obecnością dość wysokich nóżek. Pod względem materiałów bardzo często dominuje tu drewno, metal i inne surowce naturalne. Tego typu meble mogą wnieść magiczną i przytulną atmosferę do Twojego domu. Niezależnie od tego, czy urządzasz wnętrze na styl nowoczesny, vintage czy boho, konsole zwykle umieszcza się w miejscu, w którym zostaną natychmiast zauważone. Ponadto, aby wyróżnić swoją konsolę, zalecamy przystrojenie jej w przedmioty i akcesoria pasujące do Twojego stylu wnętrza:

– akcenty roślinne: rośliny doniczkowe lub świeże kwiaty cięte, wazony z suszonymi trawami,

– dekoracje ścienne: ozdobne ramki na zdjęcia, lustra, plakaty,

– światło: lampy stołowe, lampki nocne lub kinkiety w pobliżu, świece, świeczniki itp.

– zegarki stołowe,

– ozdobne figurki,

– pudełka, stojaki na gazety itp.

Spersonalizuj swoją konsolę

Nie wahaj się używać różnych dodatków, aby spersonalizować swój przytulny kącik wokół konsoli w przedpokoju. Im prostsza konstrukcja mebla, tym bardziej odważysz się użyć okrągłych luster w rozmiarze XXL, wysokich roślin, a nawet przedmiotów dekoracyjnych, które zachwycają kształtem i kolorem. Przed wyborem idealnej dekoracji pasującej do konsoli warto dokładnie przemyśleć jaki ma być efekt końcowy. Konsole w stylu prowansalskim dobrze wyglądają w otoczeniu postarzanych dodatków, z kolei konsole w stylu industrialnym warto zestawić z minimalistycznymi. Musisz wiedzieć, że tego typu meble to także okazja do zabawy trendami.

Konsola metalowa z trzema szufladkami posiada też długą półkę idealną na skrzynki ozdobne lub pudełka.
Kosnola metalowa

Jeśli lubisz spójne wnętrza, możesz dobrać idealnie pasujące dodatki, które będą zgodnie komponowały się z posiadanymi już przez Ciebie przedmiotami w przedpokoju. Najprawdopodobniej najlepiej ustawić na konsoli wazony, obrazy i inne elementy dekoracyjne, które można łączyć i mieszać zgodnie z własnymi oczekiwaniami.

Ta długa konsola z wieloma postarzeniami genialnie nadaje się również jako stylowe biurko.
Postarzana konsola

Musisz pamiętać, że konsola, którą planujesz ustawić w przedpokoju, nie powinna w żaden sposób ograniczać Twoich ruchów, w przeciwnym razie szybko straci swój urok. W razie wątpliwości zdecyduj się na bardzo wąską konsolę o głębokość poniżej 40 cm. Konsola obecna w Twoim wnętrzu, to sposób aby udekorować pokój, ale pozwala też na zaprezentowanie niektórych elementów dekoracyjnych lub pomieszczenie osobistych rzeczy. Konsole Livin Hill z szufladami lub konsola z półkami, połączą możliwość dodatkowego przechowywania z efektownym wyglądem.

Konsole – idealne meble do przedpokoju

Aranżacja przedpokoju nadaje ton Twojemu domowi, ale przede wszystkim zapewnia atmosferę, o której zawsze marzyłeś. Konsola w stylu prowansalskim sprawi, że poczujesz się dobrze, gdy tylko otworzysz drzwi swojego domu. To także doskonały sposób by powitać swoich gości w przyjaznej i ciepłej atmosferze. Pierwszą radą jaką chcemy Ci udzielić w kwestii dekoracji wnętrz jest połączenie konsoli z wiszącym lustrem, a także ze źródłem światła – na przykład małą lampką stołową lub kinkietem.

Brązowa konsola z półką to mebel doskonały do wielu aranżacji prowansalksich i nie tylko!
Konsola z półką

W przeciwieństwie do komody, konsola jest płytkim meblem, bardzo praktycznym, idealnym do przechowywania kluczy lub torebki po wejściu do domu. Może być wyposażona w szufladę do przechowywania, jeśli lubisz czysty, minimalistyczny wystrój. Aby atmosfera była bardziej wytworna, możesz również umieścić na blacie konsoli przedmioty dekoracyjne, takie jak wazon z orchideami, lampę, a nawet stos książek, aby uzyskać bardziej designerski akcent.