Dodatki w Stylu Marynistycznym

Zaglądając na naszą stronę wiadomo już, że można znaleźć wiele przedmiotów, które stworzą w naszych wnętrzach styl prowansalski, ale nie tylko takie. Dzisiaj chcielibyśmy zachęcić wszystkich aby zapoznali się z takimi przedmiotami jak dodatki w stylu marynistycznym. Są to dekoracje, które spełniają funkcję w każdą porę roku, ponieważ w lato wiadomo jest to czas wyjazdów najczęściej nad morze, zaś w zimę takie dodatki, gdy znajdą się już w domu mogą rozgrzewać nasze myśli, ponieważ dzięki nim poczujemy napływ niezwykłych wakacyjnych wspomnień, marzeń, a jak wiadomo przenoszenie się w odległe miejsca dają nam chwilę odprężenia tak na co dzień. Rewelacyjne dodatki do domu, które nam w tym pomogą w łatwy sposób, są naprawdę godne polecenia.

To może pokażmy dekoracje marynistyczne, które proponuje każdy z naszych producentów, zapraszamy na naszą skromną, ale jakże fantastyczną, morską wycieczkę.

Pierwsze dodatki do domu, które pokażemy to niech będą wieszaki, ponieważ są to produkty mieszczące się między innymi w łazience, kuchni czy też przedpokoju, jednak nikt się nie zdziwi jeśli zawisną w pokoju dziennym czy sypialni.

Drewniany wieszak o kształcie japonek - klapek w zielono białe pasy.
Wieszak Japonki Belldeco

Marka Belldeco to nadzwyczajna firma i ma nam do zaproponowania w tym temacie takie oto interesujące dodatki w stylu marynistycznym. Na zdjęciu widoczny jest wieszak, który ma kształt niezwykle popularnych klapek – japonek, ozdobionych w biało – zielone paski, a dodatkowo znajdują się na nim parciane sznurki. Wieszak ten ma dwa haczyki więc będzie pasował idealnie do każdej łazienki.

Takie różne dekoracje marynistyczne są także doskonałym dopełnieniem w różnych nadmorskich pensjonatach, hotelach czy też domkach. Dzięki nim każdy na wakacjach, będzie zachwycony tak wypełnionym wnętrzem.

To może teraz dodatki do domu, które możemy umieścić na stole, a są to jak wiadomo przede wszystkim różnego rodzaju, podkładki, obrusy i bieżniki. Z tego rodzaju dekoracji dają nam produkty do wyboru marki między innymi takie jak:

French Home, polska firma zajmująca się produkcją pięknych, solidnych tekstyliów, które mają trwałe barwy i grafiki. Motywem przewodnim są tutaj francuskie napisy, albo właśnie jak w temacie morski styl i grafiki takie jak kotwice czy żaglówki.

Granatowe serwety o prostokątnym kształcie ozdobione białym motywem w stylu marynistycznym
Serwety w Stylu Marynistycznym 2

Prostokątne, bawełniane podkładki o intensywnym granatowym kolorze, a na nim widoczny jest biały kształt przypominający kapsel a na nim widoczny są angielskie napisy oraz nie duże morskie obrazki.

Można też zauważyć w jego ofercie na przykład poduszki, które też interesująca będą prezentować się na kanapie w salonie, czy też na przykład na parapecie. Duży wybór wzorów i kolorów i to nie tylko jeśli chodzi o dekoracje marynistyczne.

Jak widać dodatki w stylu marynistycznym także zapełniają w naszym sklepie sporą ilość miejsca, oczywiście jest ich mniej niż tych w stylu prowansalskim, ale nasza oferta stale zaprasza do siebie nowe marki i dzięki temu a co dzień pojawiają się nowe produkty, które warto zobaczyć.

Zapraszamy i czekamy na każdego, jesteśmy otwarci na wszystkie pytania i w razie problemów, postaramy się je w szybki sposób rozwiązać. Do zobaczenia!