Białe Meble Prowansalskie

Wejdź na BIAŁE MEBLE PROWANSALSKIE i zobacz je wszystkie!

Białe meble prowansalskie
Białe meble prowansalskie

Nasza oferta posiada szeroki wybór mebli prowansalskich takich jak stoły, krzesła, konsole,komody, szafki nocne. Każda seria jest inna, staramy się skomponować serie tak, aby każdy miał wybór, są serie w kolorze bielonego brązu, szarości, mięty, kremowym, arójle potrafiący się wkomponować się w każdy wystrój. Meble w stylu prowansalskim to drewniane meble, które zazwyczaj podkreślają swój styl bielonym blatem. Niezwykle porządne wykończenia stwarzają, że meble te pobędą z nami na długie lata. Ciekawą nowością są u nas meble Ravenna, to niezwykła seria który tryska nie przesadną elegancją, ale również zaskakującym połączeniem z prostotą. Są to typowe meble w stylu prowansalskim posiadające bielony blat i piękną białą podstawę.

Biała komoda z szufladami z serii Ravenna
Komoda Prowansalska Ravenna
Podwójna komoda z serii Ravenna
Komoda Prowansalska Szeroka Ravenna

Do wyboru są komody z samymi szufladami, bądź też z szufladami jak i drzwiczkami, których posiadamy aż trzy rodzaje szerokości. Oryginalne, trochę starodawne uchwyty dają niesamowity efekt taki jaki dają białe meble prowansalskie.

Komoda w stylu prowansalskim z serii Ravenna
Konsola Prowansalska Ravenna
Konsola z serii Ravena jako biały mebel w stylu prowansalskim
Konsola Prowansalska Szeroka Ravenna

Konsole to tak naprawdę przydatne meble, które fajnie sprawdzają się na przedpokojach, albo w salonach. Są węższe od stołów, ale również stoją na czterech nogach. Posiadają także na podstawie umieszczone szufladki, w których można schować wszystkie drobiazgi, które potrzebujemy mieć na wierzchu. Niektóre z nich mają również ciekawą półeczkę na dole, która może zostać w szczególny sposób ozdobiona doniczkami z pięknymi kwiatami. Meble Ravenna to zachwycająca praktyczność i wygoda.

Duży kredens prowansalski w bialej kolorystyce
Kredens Prowansalski

Szeroki kredens z tej serii z ogromnym miejscem do przechowywania sześć otwartych półek, cztery szufladki, i półki za podwójną parą drzwiczek.

Albo :

Biały kredens prowansalski z serii Ravenna
Kredens Prowansalski Ravenna

Trochę mniejszy, ale z oszklonymi drzwiczkami zasłaniającymi górne półki. To również nie banalna propozycja jaką mają nasze białe meble prowansalskie.

Meble w stylu prowansalskim to serię z których można umeblować w pięknym luksusowym stylu każde mieszkanie staramy się aby każda seria zawierała meble, które są niezbędne w wystroju.

Śliczny biały stolik nocny z półka i szuflada z serii Ravenna
Stolik Nocny Ravenna

Stolik nocny to idealny mebel do sypialni malutki w białym odcieniu, czarujący i dodatkowo w posiadaniu ma szufladkę w, której na przykład można ukryć książkę bądź czasopismo. Piękny lekko bielony blat idealnie będzie pasował na postawienie lampki nocnej oraz innych przedmiotów dekoracyjnych.

Stolik kawowy z serii ravenna w stylu prowansalskim
Stolik kawowy Ravenna
Biały stół w stylu prowansalskim z serii Ravenna
Stół Prowansalski Ravenna

 

Stół idealnie pasujący do jadalni oraz stolik kawowy dopasowany do salonów z serii Ravenna to piękne meble o białych podstawach i bielonych blatach. Stoły te zostały wyposażone w dodatkowy element jakim jest szuflada, niby mała rzecz, ale tak naprawdę jakże potrzebna, dzięki niej porządek na stole zostanie znakomicie zachowany.

Meble Ravenna to luksusowe dodatki do każdego wnętrza, pięknie prezentujące się i zawsze na czasie. Ich solidne wykonanie, sprawia że każdy jest nimi zachwycony.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta nie tylko cudownych mebli, ale również dekoracji prowansalskich.