Wejdź na DODATKI RETRO i zobacz je wszystkie!Zegar Retro wykonany z MDFu.
Zegar Retro


Belldeco to marka, której prowansalskie dodatki zachwycą każdego. W dostępnej w naszym sklepie ofercie Belldeco znajdziecie liczne dodatki w stylu prowansalskim, które z pewnością pomogą Wam odmienić każde pomieszczenie. Ponadto prowansalskie dodatki Belldeco możecie wykorzystać jako prezenty dla najbliższych Wam osób oraz znajomych. Jednym słowem posiadanie w swoim domu dodatków w stylu prowansalskim marki Belldeco to czysta przyjemność!BUDZIK RETROJeśli nie możesz już patrzeć na nudne, plastikowe zegary stojące, to w naszym sklepie znajdziesz idealną dla Ciebie propozycję.

 

Retro Zegarek Budzik Belldeco
Retro Zegarek Budzik Belldeco

 

Budzik Retro Belldeco to stylowy zegar w kształcie budzika, idealny do potawienia na komodzie, stole czy stoliku nocnym. Zegary te mają czarne obudowy wykonane z metalu.ZEGAR RETROTakże zegary ścienne mogą mieć ciekawe i oryginalne kształty.

Dobrym przykładem będzie tu Zegar Retro Owal Belldeco, którego rama podobnie jak w przypadku zegarów w kształcie budzików, wykonana jest z pomalowanego na czarno metalu.

 


Kuchenny Zegar Retro z babeczką.

Zegar retro

 

Zegary te mają ciekawy, owalny kształt i są to wyjątkowe dodatki w stylu prowansalskim.


WIESZAKI RETROWieszkaki Retro Belldeco to dodatki w stylu prowansalskie, które z pewnością przydadzą się w Twojej kuchni. Będziesz mógł na nich zawiesić ręczniczek do wycierania rąk, ściereczki czy rękawice kuchenne.

 

Retro Wieszak Kitchen Belldeco

Retro Wieszak Kitchen BelldecoPonadto wieszaki świetnie sprawdzają się jako dodatki w stylu prowansalskim, ponieważ znajdują się na nich ciekawie stylizowane wzory wykonane techniką decoupage.


Retro ZawieszkiMetalowe Retro Zawieszki Belldeco to dodatki w stylu prowansalskim pełniące wyłącznie funkcję dekoracyjnym. Można je zawiesić na gwoździku zamiast obrazka i w ten sposób ozdobić każdą ścianę.


Retro PodkładkiPodkładki Kamienne Belldeco są ciekawymi podkładkami stołowymi o świetnych wzorach.

 

Retro Podkładki Lunch Belldeco

Retro Podkładki Lunch BelldecoNie są to zwykłe, nudne podkładki stołowe ale wyjątkowe dodatki w stylu prowansalskim, które zachwycą każdego.Obrazki RetroMetalowe Retro Obrazki Belldeco to ciekawe prowansalskie dodatki, które mogą zastąpić zwykłe, tradycyjne obrazy ścienne.
Obrazki z widelecem to metalowe obrazki Belldeco z serii Vintage.
Obrazek Widelec Belldeco