Wedź na DODATKI DO KUCHNI i zobacz je wszystkie!

 

 

Chcąc nie chcąc w kuchni spędzamy dość dużo czasu. Dlaczego więc nie zadbać o znajdujące się w niej dodatki? Jeśli podoba Ci się styl prowansalski to nasze prowansalskie dodatki marki Belldeco z pewnością przypadną Ci do gustu.

 

WIESZAKI ŚCIENNE

wieszak retro
Retro Wieszak Tarte Belldeco


W każdej kuchni potrzebne są wieszaki na ściereczki i rękawice kuchenne. Dlatego też w naszym sklepie znajdziecie liczne wieszaki ścienne Belldeco, które będą świetnie pasowały do każdej kuchni. Świetnie się spiszą nie tylko jako wieszaki, ale także jako prowansalskie dodatki.retro cafe wieszak

Retro Wieszak Cafe de Paris Belldeco


Wieszaki ścienne Belldeco wykonane są z metalu i ozdobione różnymi napisami. W naszym sklepie w zakładce WIESZAKI ŚCIENNE znajdziecie o wiele więcej wieszaków o rozmaitych wymiarach i kolorystyce. Z pewnością znajdziecie u nas wieszaki ścienne idealne do Waszej kuchni.


PODKŁADKI STOŁOWE

podkladki belldeco
Retro Podkładki Lunch Belldeco


W naszym sklepie w zakładce PODKŁADKI STOŁOWE znajdziecie liczne podkładki korkowe. Oprócz nich w sprzedaży mamy także podkładki kamienne marki Belldeco pochodzące z serii Retro. Są to wyjątkowe podkładki stołowe, nie tylko ze względu na materiał, z którego są zrobione, ale także ze względu na przepiękne wzory.podkładki babeczki
Retro Podkładki Babeczki Belldeco


Dodatkowo podkładki kamienne Belldeco (Retro Podkładki Lunch, Korkociąg i Klasyk) są podklejone cienką, niewidoczną z góry warstwą korka, dzięki której nie porysujecie Waszych stołów. Podkładki kamienne to nie tylko świetna ochrona stołu, ale także oryginalne prowansalskie dodatki, których pozazdrości Ci każdy gość.

 

 

STOJAK NA KUBKI

 

sorrento stojak na kubki
Sorrento Stojak Na Kubki Belldeco

Kto powiedział, że Twoje ulubione kubki lub filiżanki muszą być zamknięte w szafce? Dzięki uroczym stojakom na kubki Sorrento marki Belldeco Twoje ulubione kubki będziesz mógł mieć zawsze na wyciągnięcie ręki. Sorrento Stojak Na Kubki jest wykonany z metalu i dostępny w różnych wersjach.

 

OBRAZY W STYLU PROWANSALSKIM


obrazek belldeco
Obrazek Garden Green

 

W każdej kuchni przydadzą się także prowansalskie dodatki do zawieszenia na ścianie takie jak obrazki Belldeco z seii Garden Green. Są to obrazki, na których widnieją kwiaty i zioła. Obrazki mają różne wymiary i będą swiętną ozdobą w Twojej kuchni!

obrazek belldeco
Vintage Obrazek Pinot Noir Belldeco


Gdy nasze prowansalskie dodatki zagoszczą w Twojej kuchni, to z pewnością Twój czas spędzony w niej będzie jeszcze przyjemniejszy. Odpowiednio dobrane dodatki mogą nawet poprawić Ci humor i nastrój!