Wejdź na SWEET HOME CERAMIKA i zobacz całą kolekcję!Ceramika SWEET HOME to przepiękna seria kremowych dodatków do kuchni i łazienki wykonanych z ceramiki. Na wszystkich tych dodatkach znajduje się czarny napis SWEET HOME oraz inne czarne napisy w języku angielskim. Ceramika SWEET HOME ma bardzo przystępne ceny i pięknie się prezentuje, dlatego serdecznie ją Wam polecamy.

 

CERAMIKA KUCHENNA

 

Dzbanek SWEET HOME

 

Ceramika SWEET HOME to liczne elementy zastawy stołowe. Wśród nich znajdują się między innymi urocze dzbanki na kawę oraz herbatę o kwadratowym i owalnym kształcie. Chociaż zarówno kawę jak i herbatę można nalać bezpośrednio do kubków i filiżanek, to nalanie jej do pięknych dzbanków SWEET HOME pomoże Wam stworzyć w Waszych domach wyjątkową atmosferę. W ten sposób możecie bardzo elegancko i wygodnie podać gościom kawę i herbatę.

 

 

DODATKI DO KUCHNICeramika SWEET HOME to także rozmaite dodatki do kuchni. Wśród tych dodatków znajdują się między innymi ceramiczne butelki na oliwę i ocet, dzięki którym będziecie mogli mieć trochę oliwy i octu zawsze pod ręką. Ponadto seria SWEET HOMe to także mleczniki, cukiernice i maselniczki. Na wszystkich dodatkach do kuchni z serii SWEET HOME znajduje się napis SWEET HOME oraz nazwa danego produktu w języku angielskim, jak na przykład MILK, SUGAR czy BUTTER

 

 

DODATKI DO ŁAZIENKI

Zestaw łazienkowy SWEET HOME
Ceramika SWEET HOME to nie tylko urocze dodatki do kuchni, ale także stylowe dodatki do łazienki. Wśród nich znajduje się szczotka do toalety z ceramicznym pojemnikiem, na którym oprócz napisu SWEET HOME znajdują się inne napisy i rysunek oraz mydelniczka SWEET HOME. Ze względu na bardzo dobrą cenę, wyjątkowym uznaniem cieszą się zestawy łazienkowe SWEET HOME składające się z trzech elementów: dozownika ma mydło w płynie, pojemnika na szczoteczki do zębów oraz kubeczka na wodę.