Wejdź na ZEGARY DWORCOWE i zobacz je wszystkie!


 

Właśnie pojawiło się w naszym sklepie mnóstwo nowych zegarów, dzięki którym będziecie mogli zapomnieć o nudnych, tradycyjnych zegarach! Zegary w kształcie budzików, metalowe zegary BELLDECO oraz drewniane, okrągłe zegary ścienne o różnych rozmiarach to tylko niektóre z naszych nowych produktów. Najnowszą propozycją są zegary dworcowe, które nadają wnętrzom stylu i klimatu.

 

 retro zegar kolejowy

 

Dwa pierwsze zegary kolejowe to Zegar Dworcowy Paris (zdjęcie powyżej) oraz Zegar Dworcowy France (zdjęcie poniżej) o średnicy 16cm. Zegary ta mają ozdobną, czarną ramę, która podobnie jak czarne wskazówki, wykonana jest z metalu. Zegary różnią się między sobą przede wszystkim tarczą.

 zegar dworcowy z lilijkąZegar Dworcowy Paris ma nieco ciemniejszą tarczę, która postarzana jest poprzez przetarcia, natomiast Zegar Dworcowy France ma jasną tarczę postarzaną imitacjami spękań na całej powierzchni tarczy. Obydwa zegary są dwustronne, a godziny są na nich zapisane cyframi rzymskimi. Dodaje to zegarom szyku i elegancji.

zegar dworcowy paris

 

Trzy kolejne zegary kolejowe to zegary o nieco większej średnicy, czyli ok. 24cm. Są one większe, więc proponujemy je zdecydowanie do wnętrz o większym metrażu. Pierwszy zegar, czyli Zegar Dworcowy Vintage (zdjęcie powyżej) to zegar najefektowniej i najbardziej stylizowany. Jego tarcza jest celowo postarzana w niezwykle efektowny sposób. Na tarczy znajdują się ciemnobrązowe oraz rdzawe plamy, dzięki którym Zegar Dworcowy Vintage wygląda niczym poprzypalany. Ponadto na jego tarczy znajdują się czarne napisy w języku francuskim.duży zegar vintage 

O ile zegar dworcowy Vintage nawiązywał to stylu prowansalskiego oraz vintage, to zegar dworcowy London nawiązuje do stylu angielskiego. Nie jest stylizowany ani postarzany, ale dzięki swojej prostocie jest równie efektowny. W odróżnieniu od innych zegarów kolejowych, na zegarze dworcowym London pojawia się inny od czarnego kolor, a mianowicie kolor czerwony. Na czerwono jest na zegarze zapisana nazwa stacji, napis „London” oraz data 1879. To co odróżnia go od innych zegarów to fakt, że godziny są na nim zapisane cyframi arabskimi, a nie rzymskimi.

 zegar dworcowy paris 

Ostatni zegar dworcowy, który chcielibyśmy Państwu zaprezentować to Retro Zegar Kolejowy marki BELLDECO (zdjęcie powyżej). Tak jak pozostałe zegary, jest on dwustronny, a jego rama oraz wskazówki wykonane są z metalu. Tym co zdecydowanie odróżnia zegar kolejowy BELLDECO od pozostałych zegarów dworcowych są dodatkowe cyfry na blacie, które wskazują sekundy. Zegar ten jest nieznacznie droższy (o złotówkę) od dwóch opisanych wcześniej zegarów.

 

duży zegar retro

 

Nasze zegary dworcowe to naprawdę ciekawa propozycja. Są one dwustronne, więc najlepiej powiesić je tak, aby były widoczne z obydwu stron. Pozwolą Państwu nie tylko sprawdzić godzinę, ale będą także ciekawym dodatkiem i dekoracją.