Kliknij na DONICE BELLDECO i zobacz je wszystkie!


 

Wielbiciele kwiatów i roślin doniczkowych aranżując i ozdabiając swe wnętrza muszą dobrać do nich odpowiednie donice. W naszym sklepie, w zakładce „Salon i dypialnia” znajdziecie doniczki w stylu prowansalskim, które na pewno Wam się dpodobają. Dlaczego? Dlatego że mają różne kolory i kształty, a dzięki zróżnicowanym rozmiarom każdy z Was znajdzie u nas doniczkę jakiej potrzebuje. Dodatkowo dostępne u nas donice Belldeco z pewnością zaskoczą Was swym oryginalnym i niepowtarzalnym wzornictwem.

 

Wazony i donice Azzurro Belldeco o dwukolorowej, celowo postarzanej fakturze.
Donice Azzurro Belldeco

 

Odpowiednio dobrane donice powinny koniecznie być brane pod uwagę podczas aranżacji wnętrz i dekorowania pomieszczeń. Wydawać by się mogło, że są to jedynie drobne szczegóły, jednak naszym zdaniem są to bardzo ważne, prowansalskie dodatki, które nie powinny być lekceważone.

 

DONICZKI PODŁUŻNE


Podłużne donice Belldeco to rozwiązanie idealne na przykład na parapet. Jedna a nawet dwie donice na parapecie często wyglądają dość dziwnie, nie aranżując całego miejsca na parapecie. Doniczki podłużne natomiast są idealne do postawienia na parapet.


Donice Albero to piaskowo-beżowe, podłużne doniczki Belldeco.
Donice Albero Belldeco


Większe doniczki w stylu prowansalskim o podłużnym kształcie to natomiast najlepsze rozwiązanie do ogrodu, gdzie mamy do zagospodarowania o wiele więcej miejsca niż w mieszkaniu.

 

DONICA KULA

 

Donice Belldeco to często doniczki o ciekawych i nieprzeciętnych kształtach. Giardino Donica Kula może zastąpić donice o tradycyjnym kształcie dodatkowo dodając wnętrzu oryginalności. Ponadto dzięki temu, że donica kula dostępna jest w różnych wymiarach można postawić obok siebie trzy donice w kształcie kuli, a każda może mieć inną wielkość.Giardino Donica Kula to oryginalna i pomysłowa donica Belldeco w kształcie kuli.
Donica Kula


Zaokrąglony w dolnej części kształt mają także donice Casa Creme marki Belldeco, których faktura jest jednakowa z fakturą donic w kształcie kul.

 

DONICZKI PROWANSALSKIE

 

Doniczki prowansalskie marki Belldeco od zwykłych donic różnią się przede wszystkim kolorami. Nigdy nie maja one monotonnej, jednokolorowej powierzchni. Ich kolory nawiązują do natury, są to więc barwy ziemi, takie jak piaskowy, kremowy i beżowe oraz barwy nieba, czyli różne odcienie błękitu.

Donice Azzurro Belldeco o wyjątkowym, błękitnym kolorze.
Donice Azzurro Belldeco


Inną cechą, które różni donice Belldeco od zwykłych donic jest ich powierzchnia, stylizowana na starą i ciekawa faktura. Rzadko kiedy są one gładkie i równe w dotyku. Na większości z nich znajdują się wyżłobienia oraz spękania.


Korytko Azzurro, czyli podłużna donica Belldeco o ciekawych kolorach.
Korytko Azzurro Belldeco


W styl prowansalski świetnie wpisują się donice Azzurro Belldeco o błękitno-szarym kolorze. Ich powierzchnia jest częściowo szkliwiona, natomiast szara część donic Azzurro jest matowa. Zarówno na donicach jak i wazonach z tej serii widoczne są celowe spękania. Są to doniczki w stylu prowansalskim, które z pewnością podkreślą piękno zasadzonych w nich kwiatów.

DONICA SERCE


Donica serce to kolejny oryginalny pomysł producenta mebli prowansalskich i dodatków do wnętrz, marki Belldeco. Donice w kształcie serc występują w dwóch wariantach. Pierwsze z nich to bardziej pionowe doniczki w stylu prowansalskim o szaro-beżowym kolorze.Grigio Donica Serce to donica Belldeco o matowej, piaskowo0beżowej powierzchni.
Grigio Donica Serce


Ze względu na ich kształt zasadzone w nich rośliny doniczkowe wyglądają bardzo ciekawie i są oryginalnie wyeksponowane. Bardzo dobrze wyglądają w nich także kwiaty cięte. Kolejne donice Belldeco mające kształt serca to doniczki płaskie. Są one idealne zarówno na kwiaty doniczkowe jak i rozmaite sztuczne aranżacje.Donice Casa Creme to przepiękne, matowe donice Belldeco o stylizowanej powierzchni.
Donice Casa Creme


Dzięki temu, że donice te mają jednakowy kolor i fakturę jak wcześniej pokazane pionowe donice w kształcie serc, donice w kształcie kul oraz donice Casa Creme możecie wybrać u nas doniczki o najlepszym dla Was rozmiarze i w jednym pomieszczeniu, a nawet na jednym parapecie czy komodzie postawić doniczki w stylu prowansalskim o różnym kształcie lecz tym samym kolorze. Taka aranżacja z pewnością będzie wyglądała interesująco i zachwyci każdego gościa!