Kliknij na ZEGARY DWORCOWE i zobacz je wszystkie!Dwustronne zegary dworcowe z dekoracyjną tarczą na której widnieje Wieża Eiffla.
Zegar Dworcowy Wieża Eiffla


Coraz więcej Klientów naszego sklepu szuka oryginalnych i niebanalnych rozwiązań. Starając się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy do naszej oferty stylowe zegary ścienne jakimi są dwustronne zegary dworcowe, które ciekawie imitują zegary kolejowe, które niegdyś zobaczyć można było na dworcach.


Stylowy, ścienny zegar dworcowy ozdobiony metalowym ptaszkiem.
Zegar Dworcowy z Ptaszkiem


Są one wykonane z metalu i postarzane. Dwustronne zegary dworcowe mogą posiadać różnego typu zdobienia, które upodabniają je do pierwowzoru. Na tarczach często znajdują się na przykład nazwy francuskich i angielskich stacji kolejowych. Dzięki temu, że są to zegary dwustronne, będą świetnym rozwiązaniem do podłużnych wnętrz, takich jak przejścia czy korytarze, gdzie będziemy mieli okazję patrzeć na nie z obydwu stron.


Retro Zegar Kolejowy to stylowy zegar Belldeco wykonany z metalu.
Retro Zegar Kolejowy

 

Także topowa marka Belldeco posiada w swej ofercie dwustronne zegary dworcowe o nazwie  Retro Zegar Kolejowy.  Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób każdym wieku, ceniących sobie praktycyzm, a jednocześnie poszukujących nowinek stylizacyjnych.


metalowy zegar dworcowy London z czarną ramą i czerwonymi napisami na tarczy.
Zegar Dworcowy London


Zegar dworcowy Belldeco oraz pozostałe dostępne u nas zegary kolejowe pasują zarówno do wnętrza nowoczesnego, jak i do domu lub mieszkania zachowanego w stylu klasycznym i bardziej tradycyjnym. We wnętrzach prowansalskich pięknie wyglądać będą zegary bardziej postarzanej tarczy, z francuskimi napisami.


Zegar Dworcowy Retro na którego tarczy widnieją czarne, rzymskie cyfry, a między nimi lilijki.
Zegar Dworcowy Retro


Dużym zainteresowaniem w ostatnich dniach cieszy się natomiast dwustronny Zegar Dworcowy London z czerwonymi napisami i czarnymi cyframi oraz mniejszy, również dwustronny Zegar Dworcowy Retro z francuskimi i angielskimi napisami oraz czarnymi lilijkami między rzymskimi cyframi. Średnica samej tarczy zegara dworcowego London to dwadzieścia cztery centymetry, a średnica zegara dworcowego Retro to szesnaście centymetrów. Są one zupełnie różne, zarówno ze względu na ich wielkość jak i zdobienie tarczy.

Dwustronny Zegar Dworcowy Paris o beżowej tarczy i czarnej, metalowe ramie.
Zegar Dworcowy Paris


Dwustronne zegary dworcowe mają bardzo ciekawy wygląd, co czyni z nich nie tylko funkcjonalny dodatek, ale również niepowtarzalną ozdobę wnętrza. Wierzymy, że pomogą one Państwu dodać wnętrzom oryginalności i niepowtarzalności.