Wejdź na MEBLE BELLDECO i zobacz je wszystkie!Krzesła Belldeco

 

Przedstawiamy Państwu przepiękne, tapicerowane meble marki Belldeco, które wykonane są jedynie z naturalnych materiałów. Każdy podnóżek, ława, krzesło, fotel, czy sofa z serii Classic Belldeco są pokryte naturalnym lnem odpornym na zabrudzenia. Natomiast nogi mebli Belldeco wykonane są z elegancko wykończonego drewna dębowego. Drewno to jest starzone poprzez proces delikatnego bielenia i szczotkowania. Oznacza to, że z litej warstwy drewna zostały wyszczotkowane miękkie części słojów, przez co pozostałe słoje zostały wyeksponowane. Płytkie rowki pozostałe po szczotkowaniu są wyczuwalne w dotyku. Lniana tapicerka mebli Belldeco z serii Classic wypełniona jest mieszanką pierza i pianki syntetycznej.

 

Aranżacja Belldeco

 

Dzięki unikalnemu wzornictwu seria Classic mebli Belldeco pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tych bardziej tradycyjnych. Większość mebli z serii Classic nawiązuje do stylu francuskiego (jasne kolory, naturalne materiały), tak jak na przykład Sofa Classic, Classic Krzesło z Podłokietnikiem, czy Podnóżek Classic. Jednak część z nich odnosi się kształtem do stylu angielskiego, czego przykładem mogą być pikowane fotele: Classic Fotel Pikowany 1 oraz Classic Fotel Pikowany 2.

 

Aranżacja Belldeco

 

Nasze dębowe meble z lnianą tapicerką polecamy najbardziej wymagającym klientom, którzy cenią sobie nie tylko elegancję i oryginalność, ale także trwałość i wygodę mebli.